Видумала онкологію: співачка Євгенія Власова зробила скандальне зізнання

Власова зробила відверте зізнання та розповіла про те, що вона вже 10 років тягне на собі тягар та вже не може мовчати.

Видумала онкологію: співачка Євгенія Власова зробила скандальне зізнання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Українська співачка Євгенія Власова зробила скандальне зізнання про те, що ніколи не мала онкологічних захворювань, а всі повідомлення про те, що у неї рак є надуманими та не мають нічого спільного з правдою.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Instagram зірки.

На своїй сторінці Власова зробила відверте зізнання та розповіла про те, що вона вже 10 років тягне на собі вантаж та вже не може мовчати, адже ніколи не мала онкологічних захворювань.

Згідно її слів, вона дійсно була прооперована. Операцію провадило п’ять лікарів. Одному з них щось здалося і був скликаний консиліум під час якого лікарі прийняли рішення про необхідність призначення співачці хіміотерапії. Це і стало підставою для її проходження.

Вона додала, що втомилася від цього ярма тому більше не буде мовчати.

«Ненавиджу все це! Довго мовчала! Переважно через людей для яких я стала надією. Але весь цей жах, який створили журналісти та їх програми лягає на мої тендітні плечі та плечі моєї доньки важким тягарем» – додала вона.

Видумала онкологію: співачка Євгенія Власова зробила скандальне зізнання

В той же час, з 2017 року, вона жодним чином не спростовували та не підтверджувала наявність у себе даного діагнозу, навіть давала інтерв’ю де розповідала про операцію, пухлину та хіміотерапію.

У мережі до даної заяви віднеслися двояко та не розуміють чому за весь цей період, Власова жодного разу не розповіла правди.

Нагадаємо, країнська співачка, солістка групи «Время и Стекло» Надя Дорофєєва відверто розповіла про проблеми у відносинах з чоловіком Володимиром Дантесом.

Джерело: Народна Правда