Brexit без угоди загрожує Британії тяжкими наслідками

У Британії готуються до масових заворушень.

Brexit без угоди загрожує Британії тяжкими наслідками
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Британії готуються до масових заворушень, дефіциту продовольства, а також проблемам на кордоні у разі, якщо країна покине Євросоюз без відповідної угоди.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Анонсоване рішення уряду Британії щодо виходу зі складу Європейського Союзу без відповідної угоди може обернуться для країни катастрофічними наслідками.
Відповідні попередження містяться в підготовчих документах так званої “операції Вівсянка” – плану щодо врегулювання цивільних хвилювань в разі жорсткого варіанту виходу країни з ЄС.

Уряд вважає, що описаний сценарій, який редагували вже кілька разів – це самий розумний план дій на випадок жорсткого Brexit.

Крім того, перший день після запланованого на 31 жовтня виходу з ЄС припадає на п’ятницю та осінні канікули в школах. Цен додає уряду країни додаткових хвилювань.

Передбачається, що, незважаючи на завчасно створену митну і прикордонну інфраструктуру, в перші дні після Brexit можуть виникнути значні проблеми з перетином кордону, а також імпортом і експортом товарів через кордон з Францією.

Чиновники прогнозують зменшення запасів ряду швидкопсувної продуктів, а також інгредієнтів, що призведе до їх дефіциту.

Нагадаємо, США пригрозили Європейському союзу економічними і політичними наслідками в разі подальшої підтримки європейських проектів у сфері оборони і озброєння.

Джерело: Народна Правда