Кучма розповів, чи готовий Зеленський піти на “особливий статус” Донбасу

Потрібно знову сідати за стіл і визначати, що для України прийнятно, а що ні, - Кучма

Кучма розповів, чи готовий Зеленський піти на “особливий статус” Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Другий президент України Леонід Кучма заявив, що президент Володимир Зеленський не надасть Донбасу особливий статус та не погодиться провести вибори на окупованій частині регіону.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Loading...

Представник України в Тристоронній контактній групі висловив впевненість, що формула Штайнмайера не буде затверджена на зустрічі лідерів країн “Нормандського формату”.

“Потрібно знову сідати за стіл і визначати, що для України прийнятно, а що ні”, – пояснив Кучма.

Другий президент України переконаний, що Зеленський не піде на те, щоб зараз надати Донбасу особливий статус та провести в ОРДЛО місцеві вибори.

“Особливий статус з тими повноваженнями, які ставляться сьогодні, що практично у нас Україна не унітарна держава, а якась конфедерація, або федерація, ще з пропозицією змінити Конституцію – вибачте, це не шлях для України”, – наголосив Кучма.

Крім того він заявив про те, що амністія, у тому вигляді, у якому її пропонують, є неприйнятною для України.

“Масової амністії не може бути. Амністію повинна пройти кожна людина. Та амністії не повинні підлягати ті люди, на руках яких кров”, – резюмував другий президент України.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявляв, що зустріч лідерів країн “Нормандського формату” може відбутися вже у вересні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...