Застрелив у всіх на очах та загинув від рук копів: нові подробиці вбивства українки в Польщі

Хлопець не зміг пережити розрив відносини, українці навіть доводилося звертатися в поліцію і в суд

Застрелив у всіх на очах та загинув від рук копів: нові подробиці вбивства українки в Польщі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відкрилися нові подробиці вбивства в Польщі 26-річної українки, мешканки Львівської області.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в сюжеті ТСН.

Вже відомо, що загиблу дівчину звали Христина, вона працювала у пральні на околиці міста Гожув, а вбивцю – Павло. Пара зустрічалася кілька місяців, але українка вирішила кинути хлопця. Молодий поляк не зміг гідно прийняти це, через що українці навіть довелося звертатися в поліцію, а потім і до суду, який зобов’язав Павла виплатити штраф – 500 злотих.

Павло приїхав до неї в робочий час нібито з метою її провідати, але на очах у всіх дістав пістолет і відкрив стрілянину на поразку. Повідомляється про те, що у дівчини не було шансів врятуватися, адже куля потрапила їй прямо в голову.

Нагадаємо, про те, що 30 серпня в польському місті Сохачев була вбита 26-річна мешканка Львівської області, стало відомо 6 вересня. Представник Міністерства внутрішніх справ Польщі Павло Добош припускав, що до злочину причетний українець, який після злочину встиг сховатися на території України.

Однак пізніше з’ясувалося, що вбивцею виявився громадянин Польщі, якого потім застрелили поліцейські Німеччини. Після вбивства він утік до Німеччини, проте неподалік від Берліна йому перегородили шлях поліцейські. Він вийшов з автомобіля і направив на нього зброю, після чого поліція відкрила вогонь на ураження.

Джерело: Народна Правда