Анастасію Заворотнюк ввели у штучну кому

ЗМІ повідомляють, що у зірки діагностували рак мозку 4-ї стадії

Анастасію Заворотнюк ввели у штучну кому
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Зірку серіалу “Моя прекрасна няня”, російську актрису Анастасію Заворотнюк, яка напередодні потрапила в реанімацію, лікарі ввели в штучну кому.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Сегодня“.

Наразі  Заворотнюк перебуває в одній з московських клінік. Її здоров’я погіршується через набряк мозку, викликаний важкою онкологічною хворобою.

Про важкий стан актриси стало відомо в п’ятницю, 13 вересня, коли лікарі заявили про намір провести екстрену операцію. Фахівці мають намір оперувати зірку, однак висловлюють побоювання за те, як організм Заворотнюк перенесе наркоз.

В суботу, 14 вересня, зірку “Моєї прекрасної няні” ввели в медикаментозну кому. Лікарі також діагностували актрисі парез правої частини тіла на тлі важкої хвороби.

Відзначимо, що у жовтні минулого року Анастасія Заворотнюк народила доньку Мілу. Дівчинка з’явилася на світ після процедури ЕКО. Це третя дитина Анастасії. Після її народження пара дізналася про страшний діагноз.

Як відомо,  48-річній Анастасії Заворотнюк поставили діагноз рак мозку 4-й стадії. Поруч з нею в лікарні знаходиться її чоловік Петро Чернишов.

Як повідомлялося раніше, Анастасія Заворотнюк потрапила до лікарні більше двох тижнів тому. При цьому захворювання у актриси виявили більше року тому. Останнім часом вона лікувалася в Європі, але, на жаль, позитивних результатів воно не дало. Нещодавно її привезли з Польщі і відразу ж перевели в реанімацію через різке погіршення стану. Зараз у Анастасії Заворотнюк почався набряк мозку на фоні важкої хвороби.

Раніше сусідка Анастасії Заворотнюк розповіла про те, як виглядає зараз актриса. За її словами, вона не може спати, бо постійно болить голова: «Чесно сказати, навіть не впізнала. Адже вона завжди була худенька, статуеточка. А тут така повна, зовсім інша людина».

Джерело: Народна Правда