Європейську країну струсонув землетрус

Зафіксовано підземні поштовхи силою до 3 балів

Європейську країну струсонув землетрус
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В околицях хорватського міста Копрівніце стався землетрус. Підземні поштовхи досягли 3 балів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні Хорватської сейсмологічної служби.

Землетрус, магнітудою до 3 балів, зафіксовано в околицях  Копрівніце з населення близько 30 тис. осіб.

Епіцентр знаходився в 14 км від міста, розташованогоприблизно в 70 км від Загреба. Сейсмологи уточнили, що поштовхи відчувалися як в самому місті, так і в його околицях.

Наразі інформації про можливих постраждалих або руйнування немає.

Нагадаємо, 11 серпня в центрі міста Бозкурт в провінції Денізлі в Туреччині стався землетрус магнітудою 6 балів. В результаті землетрусу сильні пошкодження отримали 108 будівель, ще 868 мають невеликі пошкодження.

Раніше  на Філіппінах сталася серія землетрусів з  силою поштовхів до 5,9 балів, жертвами яких стали не менше восьми осіб. Ще шість десятків людей отримали поранення.

Також стало відомо, що 23 липня на півдні Ірану стався ще один землетрус – територія Ірану зазнала потужних підземних поштовхів магнітудою 5,4. За даними сейсмологів, епіцентр землетрусу знаходився на березі Перської затоки в 160 кілометрах на південний захід від портового міста Бендер-Аббас (адміністративний центр провінції Хормозган).

Нагадаємо також, 4 липня у Південній Каліфорнії зафіксували  землетрус приблизно в 150 милях на північ від Лос-Анджелеса. Магнітуда тоді становила 6,4. Але в ніч на 6 липня штат накрив найсильніший за останні 20 років землетрус. Поштовхи відчувалися за 17 км від міста Ріджкрест, за 202 км від Лос-Анджелеса, а також у самому Лос-Анджелесі. Місцеві казали, що тряслися будівлі.

Джерело: Народна Правда