Лікарі безсилі: до Заворотнюк терміново викликали рідних

Чоловік і мати Заворотнюк терміново прибули до неї в лікарню

Лікарі безсилі: до Заворотнюк терміново викликали рідних
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Чоловік російської актриси, зірки серіалу “Моя прекрасна няня” Анастасії Заворотнюк Петро Чернишов і її мама в суботу, 14 вересня, в терміновому порядку приїхали до неї в лікарню.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють російські ЗМІ.

Як зазначається, родичі були в схвильованому стані. Вранці, 14 вересня, Заворотнюк ввели в стан медикаментозної коми.

За наявною інформацією, у актриси діагностували четверту стадію раку головного мозку – гліобластому. Така ж форма раку стала причиною смерті співачки Жанни Фріске.

Раніше Заворотнюк відмовилася лікувати польська клинка, після чого її перевезли в Москву. Все, що могли запропонувати актрисі, – це паліатив.

Як повідомлялося раніше, Анастасія Заворотнюк потрапила до лікарні більше двох тижнів тому. При цьому захворювання у актриси виявили більше року тому. Останнім часом вона лікувалася в Європі, але, на жаль, позитивних результатів воно не дало. Нещодавно її привезли з Польщі і відразу ж перевели в реанімацію через різке погіршення стану. Зараз у Анастасії Заворотнюк почався набряк мозку на фоні важкої хвороби.

Раніше сусідка Анастасії Заворотнюк розповіла про те, як виглядає зараз актриса. За її словами, вона не може спати, бо постійно болить голова: «Чесно сказати, навіть не впізнала. Адже вона завжди була худенька, статуеточка. А тут така повна, зовсім інша людина».

Додамо, що відомий російський продюсер Андрій Разін повідомив, що у актриси Анастасії Заворотнюк, яка днями потрапила до реанімації, рідкісний вид раку мозку – гліобластома, нейрохірург пояснив, чому операція вб’є пацієнтку.

Джерело: Народна Правда