Згасає: стан Анастасії Заворотнюк погіршився

Артистку підключили до апарату штучної вентиляції легенів

Згасає: стан Анастасії  Заворотнюк погіршився
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Російську акторку, зірку серіалу “Моя прекрасна няня” Анастасію Заворотнюк, яка перебуває в реанімації, імовірно, через рак головного мозку, підключили до апарату штучної вентиляції легенів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Telegram-канал Mash.

Стан артистки знову погіршився.

“Анастасія вже не може дихати самостійно, лікарям довелося підключити її до апарату штучної вентиляції легенів. Стан підтримують за допомогою медикаментів”, – повідомило джерело.

Відзначається, що на тлі хвороби у Заворотнюк розвинувся набряк мозку і численні ускладнення, спецтерапія і хірургічне втручання при цьому їй протипоказані.

Як повідомлялося раніше, Анастасія Заворотнюк потрапила до лікарні більше двох тижнів тому. При цьому захворювання у актриси виявили більше року тому. Останнім часом вона лікувалася в Європі, але, на жаль, позитивних результатів воно не дало. Нещодавно її привезли з Польщі і відразу ж перевели в реанімацію через різке погіршення стану. Зараз у Анастасії Заворотнюк почався набряк мозку на фоні важкої хвороби.

Раніше сусідка Анастасії Заворотнюк розповіла про те, як виглядає зараз актриса. За її словами, вона не може спати, бо постійно болить голова: «Чесно сказати, навіть не впізнала. Адже вона завжди була худенька, статуеточка. А тут така повна, зовсім інша людина».

Вранці в суботу, 14 вересня, Анастасію Заворотнюк ввели в стан медикаментозної коми. У актриси діагностували четверту стадію раку головного мозку – гліобластому. Така ж форма раку стала причиною смерті співачки Жанни Фріске.

Додамо, що відомий російський продюсер Андрій Разін повідомив, що у актриси Анастасії Заворотнюк, яка днями потрапила до реанімації, рідкісний вид раку мозку – гліобластома, нейрохірург пояснив, чому операція вб’є пацієнтку.

 

Джерело: Народна Правда