Богдан розповів про божевільних у “Слузі народу”

Там є божевільні люди, психічно хворі, - Богдан

Богдан розповів про божевільних у “Слузі народу”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що у фракції “Слуга народу” є “божевільні люди, психічно хворі”.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Богдан розповів в інтерв’ю ВВС.

Loading...

Йшлося про скарги деяких депутатів “Слуги народу”, що Офіс президента, нібито, хоче зробити з них “ручних тваринок”. Розмірковуючи про це, Богдан висловив переконання, що конфлікт у відносинах парламенту з президентом наростати не буде, зазначивши, що до політсили входить 254 людини і всі вони – представники абсолютно різних верств населення.

“Ніколи жодна партія в Україні не формувала такий список. Звичайно, там різні люди. Там є люди, які раніше на ринку продавали фрукти, там є весільні фотографи. Там різні люди. Частина нашої роботи – це формувати з них команду … там є божевільні люди, психічно хворі. Зріз суспільства. Наука не встановила, хто така психічно здорова людина, у кожного з нас є фобії, і у вас, і у мене. Немає еталона психічно здорової людини. Хтось себе почуває тваринкою – що ми можемо зробити”, – міркує Богдан.

Разом із тим він наголосив, що поки всі депутати “Слуги народа” йдуть разом до однієї цілі – вони одна команда.

“Якщо хтось там вийде з команди і перестане бути частиною нашої команди – мабуть, ми будемо розцінювати його ворогом”, – попередив глава ОП.

Нагадаємо, Андрій Богдан заявив, що не виключає свого балотування на посаду міського голови Києва, проте вважає це “спуском на кілька сходинок вниз”.

А тим часом стала відома зарплата керівника Офісу президента Андрія Богдана та його заступників за серпень. Вона виявилася вищою, ніж у президента Зеленського та склала 39 874 гривні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...