Названо дієту, яка допомогає боротися з раком

Овочева дієта є дієвою при лікуванні онкологічних захворювань.

Названо дієту, яка допомогає боротися з раком
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Овочева дієта допоможе у боротьбі та профілактиці лікування онкологічних захворювань.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАДА.

У результаті проведених досліджень вчені з США зробили висновок, що дієта на основі вживання овочів підвищує ефективність хіміотерапії та променевої терапії у онкологічних хворих.

Зменшення в раціоні хворих амінокислоти метіоніну впливає на результати хіміотерапії і променевої терапії під час лікування раку. Це пов’язано з позитивним впливом даної амінокислоти на процесі лікування у зв’язку з контрольованими та відтворюваними змінами одновуглецевого метаболізму.

Крім того, під час обмеження надходження до організму цієї амінокислоти покращувався метаболізм та покращувалася дія, на організм хворого, протиракового препарату – 5-фторурацилу.

Слід відзначити, що до утворення злоякісних пухлин приводять в тому числі три звички: малорухливий спосіб життя, куріння/зловживання алкоголем та нездорове харчування.

Нагадаємо, куріння кальяну і електронних сигарет, аналогічно звичайним сигаретам, може вплинути на розвиток раку легенів. Дим, що вдихається людиною під час куріння, містить однаково шкідливі речовини.

Додамо, французькі вчені назвали швидкі вуглеводи однією з причин виникнення онкозахворювань. Вчені заявили, що у всьому винні швидкі вуглеводи, що містяться в солодощах. Через них в крові збільшується концентрація глюкози, що активує виділення інсуліну і інсуліноподібний фактор росту (IGF).

 

Джерело: Народна Правда