“Недолюстрований” Богдан раптом вирішив влаштувати журналістам “чистки”

Корупція серед журналістів, на його думку, перешкоджає боротися з корупцією в країні

”Недолюстрований” Богдан раптом вирішив влаштувати журналістам “чистки”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Керівник Офісу президент України Андрій Богдан, якого раніше вивели з-під дії закону України “Про очищення влади, виступив за  проведення люстрації журналістської спільноти.

Як передає НАРОДНА ПРАВЛДА, про це він розповів в інтерв’ю “BBC Україна“.

Loading...

Богдан заявив, що “знає, як це все працює”, і пояснив, що очищення трьох гілок влади неможливе без очищення четвертої – журналістики.

“Мені журналісти, коли починають говорити про Януковича, нагадують журналістів, які працювали при Януковичу. І при Порошенку, і при Ющенку. Частина корупції у цій державі – це корупція четвертої влади. Журналісти – це четверта влада, і вона глибоко корумпована, як і вся держава”, – заявив Богдан.

Втім голова ОПУ швидко перевів розмову з власної точки зору в площину “суспільство хоче”.

“У вас має бути теж якесь самоочищення. Суспільство хоче очищення не тільки судової, правоохоронної системи, але і журналістської. Вам, звичайно, це не сподобається, це буде “хайп” номер два, але ви повинні це також усвідомлювати. Я не особисто про вас”, – додав він.

Нагадаємо, глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що у фракції “Слуга народу” є “божевільні люди, психічно хворі”.

Раніше Андрій Богдан заявив, що не виключає свого балотування на посаду міського голови Києва, проте вважає це “спуском на кілька сходинок вниз”.

А тим часом стала відома зарплата керівника Офісу президента Андрія Богдана та його заступників за серпень. Вона виявилася вищою, ніж у президента Зеленського та склала 39 874 гривні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...