“Укрзалізниця” віддала півтораста мільйони доларів боргів: що треба знати

Це вже другий платіж у цьому році

”Укрзалізниця” віддала півтораста мільйони доларів боргів: що треба знати
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

“Укрзалізниця” здійснила чергову виплату за єврооблігаціями на суму $150 млн.

Як пише нАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook написав глава компанії Євген Кравцов.

За його словами, протягом 2019 року Укрзалізниця вже погасила 60% основної суми ($300 млн) за єврооблігаціями, залученими у 2013 році. Решта $200 млн УЗ має намір погасити в наступні два роки.

“Це вже другий платіж у цьому році. Ми платимо чітко за графіком”, – наголосив Кравцов.

 

“Укрзалізниця” віддала півтораста мільйони доларів боргів: що треба знати

Нагадаємо, протягом поточного року Укрзалізниця втрапила в декілька скандалів. Так, Центр сервісного забезпечення, що входить у структуру “Укрзалізниці”, провів чергові тендери на придбання сувенірної продукції, а саме подарункових наборів на одну і дві персони. Загальна очікувана вартість становила понад 1,3 мільйона гривень. Брендована склянка з підсклянником коштує більше двох тисяч гривень.

Після того, як тендер висвітлив ряд ЗМІ, УЗ скасувала закупівлю дорогих склянок. Тендер в розмірі мільйона гривень спрямували на покупку рідкого мила. Тоді Кравцов обіцяв особисто перевірити наявність мила у вагонах українських поїздів.

Пізніше стало відомо, що філія “Центр сервісного забезпечення” Укрзалізниці за результатами тендера підписала два контракти на закупівлю 200 вишиванок і 200 лляних рушників на 1,53 мільйона гривень.

Джерело: Народна Правда