Медики виявили неймовірні властивості йогурту: що потрібно знати

Йогурт допомагає худнути на 80% швидше

Медики виявили неймовірні властивості йогурту: що потрібно знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені назвали продукт для правильного схуднення, який допоможе схуднути на 80% ефективніше. Таким продуктом є йогурт, але без цукру.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише ЮФ.

Дослідження показали, що є особливі продукти, які помітно прискорюють схуднення. Британські вчені заявили, що всього три порції йогурту допомагають схуднути на 80% швидше і ефективніше. Вони насичують організм кальцієм, який, на думку вчених, дає організму сигнал про те, що всі нутрієнти на місці, і немає потреби збирати жир.

Крім того, йогурт – джерело білка, що забезпечує найбільш правильне схуднення. Тобто, як уточнив автор дослідження, білок живить м’язи, запобігаючи втраті м’язового каркаса, в той час як жир спалюється. Це і є стратегічно правильне зниження ваги.

Дослідження показали, що люди, раціон яких був в 1100 калорій, худнули швидше і ефективніше, ніж ті, що просто обходилися в 500 калорій. Справа в тому, що перша група отримувала також три порції йогурту в день. Було підраховано, що за короткий термін перша група схудла на 81% ефективніше саме в районі живота.

Нагадаємо, дієтологи рекомендують тим, хто хоче швидко спалити жир, скористатися так званою експрес-дієтою — вона розрахована всього на чотири дні, але дозволяє позбутися 1-3 зайвих кілограмів.

Також повідомлялося про те, що дієтологи попередили про небезпеку деяких способів схуднення — популярні «швидкі» дієти можуть нашкодити здоров’ю.

Джерело: Народна Правда