Підпалений будинок Гонтаревої був застрахований – Дубінський

Дубінський прокоментував ситуацію з підпаленим будинком Гонтаревої та повідомив цікаві факти.

Підпалений будинок Гонтаревої був застрахований – Дубінський
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський прокоментував ситуацію з підпаленим будинком Гонтаревої та повідомив цікаві факти, які істотно можуть вплинути на розвиток подій.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на YouTube-канал народного депутата від «Слуги народу» Олександра Дубінського.

Дубінський відзначив, що маєток Гонтаревої побудований у японському стилі в селі Гореничі під Києвом коштує 11 мільйонів гривень. На його думку екс-голова НБУ дає недостовірну інформацію посилаючись на підпал шляхом закидування на територію маєтку горючої суміші.

«Чесно кажучи, мені складно уявити будинок з цегли, в який потрапляє пляшка із запальною сумішшю, кинута з-за паркану, і він згоряє. Ну, припустимо, це сталося. І, ясна річ Гонтарева у всьому звинувачує свого опонента, пана Коломойського », – зауважує Дубінський.

Він переконаний, що потерпіла повідомляє неправду, а те що відбулося є звичайнісінькою «підставою» Гонтаревої.

Дубінський вважає, що будинок був застрахований та ймовірніше за все це спосіб легалізації незаконних доходів через страхові компанії та як тільки страхове відшкодування буде отримане, кошти швидко виведуть за кордон.

 

Історія подій:
Вночі був підпалений будинок Гонтаревої, який розташовувався у селі Гореничі Київської області.

Ігор Коломойський відверто натякнув, що підозрює екс-голову Національного Банку України часів Порошенка Гонтареву у підпалі власного будинку.

Екс-народний депутат Семен Семенченко вважає, що скандальна екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева сама організувала підпал власного будинку в селі Гореничі під Києвом.

Гонтарева розповіла подробиці підпалу  автомобілю, що зареєстрований на її невістку (її також звуть Валерія Гонтарева) та вважає, що  їй оголошено фізичне знищення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...