Цей унікальний продукт врятує від раку та проблем із серцем

Гарбуз є природним антиоксидантом та є полівітаміном.

Цей унікальний продукт врятує від раку та проблем із серцем
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Лікарі розповіли про унікальний продукт, який врятує та  є найкращім профілактичним засобом онкологічних захворювань та захворювань серцево-судинної системи.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Даний унікальний продукт є справжнім кладезем вітамінів та поживних речовин, який обов’язково необхідно вживати не лише дорослим, а й дітям.
Гарбуз є природним антиоксидантом та є полівітаміном. Всі його корисні властивості зберігаються навіть прі обробці температурою.

Він сповільнює процеси старіння клітин, попереджує рак, надзвичайно корисний для тих, хто працює за комп’ютером.

Завдяки вмісту вітамінів А, С, Е та цинку вона сповільнює процеси старіння та покращає вигляд шкіри.

Страви із гарбуза стануть в нагоді в період застуд, адже він містить всі необхідні мікроелементи які допомагають зміцнити імунітет, в тому числі і у дітей.

Для тих хто худне він стане незамінним помічником у боротьбі із зайвими кілограмами, адже пришвидшуєш обмін речовин та містить велику кількість клітковини.

Однак це не всі корисні властивості плоду. Крім всього переліченого він допоможе позбутися поганого холестерину та нормалізувати роботу серцевого м’яза, знизити тиск та позбавитися тахікардії.

Нагадаємо, науковці з Австралії дійшли висновку, що 35% випадків виникнення раку кишечника пов’язані з неправильним харчуванням та веденням нездорового способу життя.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...