Їй дуже погано: у Москві підтвердили хворобу Заворотнюк

Діагноз артистки підтвердив відомий адвокат

Їй дуже погано: у Москві підтвердили хворобу Заворотнюк
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Чутки про те, що актриса Анастасія Заворотнюк програє війну за життя онкологічному захворюванню, були лише чутками, але до цього моменту. Якщо шанувальники зірки серіалу «Моя прекрасна няня» ще сподівалися на помилку, підступи «жовтої преси» та інше, то адвокат Тимур Маршані поставив жирну крапку в цьому питанні.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, він підтвердив діагноз Заворотнюк порталу Teleprogramma.pro.

«У Заворотнюк онкологія»

Тимур Маршані повідомив, що про діагноз знаменитої актриси знає не з чуток і не з преси. Йому повідомило перевірене джерело – клієнтка, яка проходить лікування в тій же клініці, що і Анастасія Заворотнюк. Не довіряти її словами безглуздо.

«Насправді у Заворотнюк онкологія. Це абсолютно точно! Вона лежить в медичному центрі. Там же знаходиться і моя клієнтка. Можете туди поїхати, подивитися. Анастасія дійсно там лежить з важким захворюванням. Їй справді дуже погано, але я не маю більш детальної інформації про стан здоров’я », – прокоментував Маршані.

Їй дуже погано: у Москві підтвердили хворобу Заворотнюк

Чутки перестали бути чутками

До цього моменту в ЗМІ ще ніхто офіційно не підтверджував інформацію. Родичі Анастасії Заворотнюк не говорять на тему здоров’я актриси, сама артистка жодного разу не підтвердила і не спростувала чутки. Друзі та близькі «прекрасної няні» відмовляються говорити з журналістами.

За даними ЗМІ, у Заворотнюк розвинулася пухлина головного мозку після народження третьої дитини – дочки Міли, батьком якої став чоловік Анастасії, фігурист Петро Чернишов. Багато хто вважає, що онкологію викликала процедура ЕКО, що супроводжується введенням великих доз гормонів, і пізні пологи в 48 років.

Їй дуже погано: у Москві підтвердили хворобу Заворотнюк

Як повідомлялося раніше, Анастасія Заворотнюк потрапила до лікарні більше двох тижнів тому. При цьому захворювання у актриси виявили більше року тому. Останнім часом вона лікувалася в Європі, але, на жаль, позитивних результатів воно не дало. Нещодавно її привезли з Польщі і відразу ж перевели в реанімацію через різке погіршення стану. Зараз у Анастасії Заворотнюк почався набряк мозку на фоні важкої хвороби.

Раніше сусідка Анастасії Заворотнюк розповіла про те, як виглядає зараз актриса. За її словами, вона не може спати, бо постійно болить голова: «Чесно сказати, навіть не впізнала. Адже вона завжди була худенька, статуеточка. А тут така повна, зовсім інша людина».

Вранці в суботу, 14 вересня, Анастасію Заворотнюк ввели в стан медикаментозної коми. У актриси діагностували четверту стадію раку головного мозку – гліобластому. Така ж форма раку стала причиною смерті співачки Жанни Фріске.

Додамо, що відомий російський продюсер Андрій Разін повідомив, що у актриси Анастасії Заворотнюк, яка днями потрапила до реанімації, рідкісний вид раку мозку – гліобластома, нейрохірург пояснив, чому операція вб’є пацієнтку.

Джерело: Народна Правда