Заступника Кличка побили в Києві, він в реанімації: перші подробиці

Слончаку діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забої голови

Заступника Кличка побили в Києві, він в реанімації: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак потрапив в реанімацію – його побили невідомі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє видання “Українська правда“.

Журналісти додзвонилися до Володимира Слончака за коментарем, але через стан здоров’я, єдине, що він зміг сказати, що дійсно знаходиться в медичному закладі.

“Я в реанімації, вибачте, важко говорити”. Видання зазначає, Володимир Слончак говорив слабким голосом.

У поліції Києва додають, що незабаром озвучать більш детальну інформацію про напад.

Видання “Цензор” пише, що Слончаку діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забої голови. За словами потерпілого, о 23:30 в під’їзді будинку №16-в по вул. Митрополита Липківського його побили невідомі.

Хто такий Володимир Слончак

Заступник голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень. Також є головою Наглядової ради будівельної холдингової компанії “Київміськбуд”.

До цього з 2006 року працював у Київраді на різних посадах – від головного спеціаліста відділу правової експертизи проектів рішень Київради до начальника управління правового забезпечення діяльності Київради.

Нагадаємо, 4 вересня Кабінет Міністрів України підтримав звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

Джерело: Народна Правда