Заворотнюк не могла вийти з коми: лікар зробив гучну заяву

Медик піддала сумнівам інформацію, що зірка "Моєї прекрасної няні" могла прийти до тями

Заворотнюк не могла вийти з коми: лікар зробив гучну заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

РосЗМІ повідомляють, що актриса Анастасія Заворотнюк, яка за непідтвердженою її родиною інформацією помирає від раку мозку, прийшла до тями, однак медики ставлять під сумнів таку інформацію.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це заявила лікар-анестезіолог Наталія Анатоліївна Ахтямова в коментарі для одного з російських ЗМІ.

“З глибокої коми можна вийти, якщо вона була викликана набряком мозку. В результаті медикаментозного лікування, набряк купірували, і людина вийшла з коми. Але якщо ця кома викликана величезною пухлиною, яка займає більшу частину головного мозку, то мало шансів, що така глибока кома може вирішитися сама по собі. Інакше це було б дивом”, – поділилася експертною думкою Наталія Ахтямова.

Зазначимо, через бажання журналістів за будь-яку ціну отримати хоч якісь новини про Заворотнюк, у лікарні, де вона перебуває, були змушені взяти її під цілодобову охорону.

Зазначимо, через те, що родичі Заворотнюк не коментують трагедію у власній родині, у мережі активізувалися шахраї. Якийсь Олексій Степанов, який називає себе другом сім’ї, стверджує, що Анастасія Заворотнюк не хворіє, а відпочиває в Ялті. За словами Степанова, Анастасія Заворотнюк і її мама поки не готові спілкуватися з пресою, а коли будуть готові, спростують, але інтерв’ю вони даватимуть за гроші.

Рак мозку у Заворотнюк: всі подробиці про стан актриси

Як повідомлялося раніше, Анастасія Заворотнюк, у якої діагностована четверта стадія раку мозку, дізналася про хворобу взимку, але продовжувала посилено працювати.

 

Джерело: Народна Правда