Смертельний ураган атакував відомий курорт: що там відбувається

Негода вирує у Мексиці

Смертельний ураган атакував відомий курорт: що там відбувається
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Південно-західному узбережжю Мексики загрожує новий ураган Лорена, який сформувався в Тихому океані, очікується що він вируватиме між портом Мансанільо і Пуерто-Вальярта до вечора 19 вересня.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Сегодня.

Максимальна швидкість вітру урагану становила 120 км/г 18 вересня ввечері. Він зосередився приблизно за 55 км на північний захід від Мансанільо і рухається на північний захід зі швидкістю 19 км/г.

Зазначається, що влада Мексики занепокоєна тим, що в деяких частинах південної Мексики, де спостерігався дефіцит опадів, ураган Лорена може призвести до того, що тепер можуть випасти рясні дощі, які загрожують небезпечними паводками та зсувами.

Зокрема в одному зі штатів, Колімі, скасували заняття в школах, щоб не наражати дітей на небезпеку.

Нагадаємо, від потужного тропічного урагану Доріан, який обрушився на Багамські острови нещодавно, загинуло щонайменше 50 осіб. Проте кількість жертв ще може зрости, оскільки рятувальники продовжують пошуки місцевих жителів. У поліції зазначають, що, імовірно, ще близько тисячі осіб можуть бути зниклими без вести – рівно стільки людей не дали про себе знати після урагану.

Джерело: Народна Правда