Унікальна дієта: як їсти що завгодно та худнути

Рівень холестерину також можна знизити

Унікальна дієта: як їсти що завгодно та худнути
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Австрійські вчені винайшли метод, що дозволяє худнути, не виключаючи з раціону жодних продуктів.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “MedicalXpress”, на думку фахівців, періодичне голодування дозволяє худнути і їсти без обмежень.

Дослідники довели ефективність періодичного голодування як засобу для схуднення.

Підхід під назвою ADF (alternate-day fasting, дослівно – голодування через день) полягає в тому, що один день необхідно голодувати, а на наступний можна ні в чому себе не обмежувати. Всього за місяць випробування дієти ADF піддослідні втратили 3 кг.

Втрата ваги у піддослідних сталася, навіть незважаючи на те, що люди, що дотримуються дієти ADF, їли на 30% більше в ті дні, коли їм дозволялося їсти. Дослідники пояснили, що навіть з цим додатковим харчуванням у “святкові” дні добровольці споживали менше калорій в цілому через свої голодні дні.

“Це простий режим – без підрахунку калорій – і дотримання графіка було дуже високим”, – сказав старший автор дослідження, Франк Мадео, професор молекулярної біології в Університеті Карла Франценса в Граці, Австрія.

“Причина може бути в еволюційній біології. Наша фізіологія знайома з періодами голодування, що супроводжуються надлишками їжі”, – припустив Мадео. За його словами, тільки в недавній історії у людей з’явився такий надлишок їжі, що їм потрібно обмежувати калорії.

У своєму дослідженні команда Мадео набрала 60 дорослих  здорових осіб, які не страждають на ожиріння. В середньому, у них була трохи надмірна вага на початку дослідження. Половина добровольців практикувала голодування щодня протягом місяця. Таким чином, протягом 48 годин вони їли тільки впродовж 12 годин. Харчування протягом цього часу не було обмежене. Решта 30 осіб їли, як зазвичай, без будь-яких обмежень.

Люди з “групи голодування і святкового харчування” втратили в середньому 4,5% своєї ваги.

За словами авторів дослідження, на додачу до схуднення в цій групі також спостерігалися здорові зміни факторів ризику серцево-судинних захворювань, таких як зниження рівня холестерину.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що дієтологи розповіли про унікальну літню дієту, яка дозволить без зайвих зусиль легко схуднути на 4 кілограми за тиждень.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...