Є шанси на одужання: з’явилися неймовірні новини про Анастасію Заворотнюк

Лікарі повідомили обнадійливу інформацію

Є шанси на одужання: з’явилися неймовірні новини про Анастасію Заворотнюк
Автор Желізняк Олександр в Новини

Анастасія Заворотнюк має шанси на одужання – такі обнадійливі новини повідомила піар-директор зірки серіалу “Моя прекрасна няня” Марина Потапова.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Московский комсомолец.

Зазначається, що Потапова довгий час мовчала, як і родичі Заворотнюк, та не відповідала на дзвінки журналістів. Проте 18 вересня вона порушила мовчання та розповіла, що у Заворотнюк з’явилися шанси на одужання, причому, шанси немаленькі. Додала, що стан Анастасії помітно покращився, вона вийшла з коми.

“Лікарі обнадіяли, що можливо, Настя вибереться”, – резюмувала Потапова.

За її словами, медики озвучили план лікування актриси – першорядне антибактеріальна терапія і терапія, спрямована на корекцію набряку мозку. Артеріальний тиск також підтримується за допомогою спеціальних препаратів. Загалом, актрисі проводять інфузійну терапію.

Нагадаємо, сім’я Анастасії Заворотнюк продовжує зберігати мовчання на тему хвороби, не спростовуючи і не підтверджуючи страшні новини про онкологію. Мовчання близьких, швидше за все, пов’язано з тим, що при такому страшному захворюванні, як рак мозку, життя людини висить на волосині і родина не зобов’язана нікому повідомляти.

Напередодні «Комсомольська правда» з посиланням на власні джерела заявила, що Анастасія Заворотнюк прийшла до тями. Але офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Більш того, медики ставлять під сумнів інформацію, що Анастасія Заворотнюк могла прийти до тями, адже якщо глубока кома викликана великою пухлиною мозку, шансів на одужання практично немає.

Джерело: Народна Правда