Чоловік Анастасії Заворотнюк вперше висловився про хворобу дружини

Олександра Ягудіна звинуватили в тому, що він піариться на чужому горі

Чоловік Анастасії Заворотнюк вперше висловився про хворобу дружини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Чоловік російської актриси Анастасії Заворотнюк, яка начебто бореться з раком головного мозку, Петро Чернишов вперше прокоментував її стан. Слова фігуриста передав його колега Олександр Ягудін.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Ягудін розповів в програмі «Пусть говорят».

Фігурист підтвердив, що ще влітку часто бачив «швидку» біля заміського будинку Заворотнюк. Також Ягудін розповів, що намагався зв’язатися з Чернишовим, написав йому смс.

«Я писав її чоловікові … Але він не відповідав. Повідомлення не були прочитані », – сказав спортсмен.

Чоловік Анастасії Заворотнюк вперше висловився про хворобу дружини

Пізніше він намагався додзвонитися Чернишову. На питання про стан Анастасії Петро відповів коротко: «Молимося» і нібито поклав трубку.

Відзначимо, що на нього вже обрушилися з критикою і звинуватили в тому, що він піаритися на чужому горі. Кажуть, що за «одкровення» в програмі він отримав кругленьку суму.

Олімпійський чемпіон Максим Траньков і взагалі  звинуватив Ягудіна у брехні.

«Наскільки я знаю, ніяких офіційних заяв від сім’ї Насті і Петі не надходило, тому ніяких коментарів я не даю. Думаю, вам краще звернутися з цього питання до Ягудіна, який любить піаритися на чужих трагедіях », – сказав він і додав, що Петро Чернишов і Олексій Ягудін ніколи не дружили, а завжди були конкурентами.

Нагадаємо, в останні роки в сім’ї актриси трапляється одне лихо за іншим. Не так давно, в 2014 і 2018 роках, Анастасія Заворотнюк поховала батька і брата.

Напередодні «Комсомольська правда» з посиланням на власні джерела заявила, що Анастасія Заворотнюк прийшла до тями. Але офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Джерело: Народна Правда