Енергетичні напої: скільки можна випити аби не вмерти

Летальний наслідок при вживанні енергетику настає якщо випити 10 банок напою.

Енергетичні напої: скільки можна випити аби не вмерти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Лікарі встановили, що енергетичні напої в надмірній кількості можуть призвести до смерті та розказали скільки можна випити аби не вмерти.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

У житті бувають ситуації коли без енергетиків не можна обійтись та вони вкрай необхідні. Однак мало хто знає як правильно їх вживати, аби не захворіти та в найгіршому випадку не померти.

Так, передозування енергетиками викликає тремтіння, дратівливість, м’язовий тремор, прискорене серцебиття. Такий стан може пройти через 6 годин, за умови не вживання в подальшому енергетиків та будь-яких інших напоїв, що містять кофеїн.

Летальний наслідок при вживанні енергетику настає якщо випити 10 банок напою. Це пояснюється тим, що в такій кількості енергетика міститься 10 грамів кофеїну. Ця доза є смертельною.
Першими ознаками гострого передозування в даному випадку є блювання, втрата свідомості, порушення ритму серця, та зупинка серця.

З огляду на це, лікарі не рекомендують зловживати енергетиками, та при появі хоч однієї з перелічених ознак негайно звертатися до фахівця.

Нагадаємо, прихильник здорового харчування з Америки, який намагався споживати якомога більше антиоксидантів, “заробив” рідкісний вид пошкодження нирок.

Джерело: Народна Правда