“Колись все одно доведеться зупинити”: в Кремлі зробили заяву про повномасштабну війну з Україною

Шойгу заявив, що не допускає і думки про війну з Україною

”Колись все одно доведеться зупинити”: в Кремлі зробили заяву про повномасштабну війну з Україною
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що не бачить ймовірності повномасштабної війни з Україною.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він заявив в інтерв’ю “Московскому комсомольцу”.

За словами Шойгу, у війні на Донбасі винні “українські екстремісти”.

“Навіть думати про це не хочу. Дуже сподіваюся, що в українського народу і в української влади вистачить волі, сил і можливостей остудити ті гарячі голови, які закликають до подібної дурості і божевільного сюжету. Колись екстремістів в Україні все одно доведеться зупиняти. Шкода тільки, що це не було зроблено раніше”, – висловився він.

Шойгу також нагадав про особисті причини  хвилювання за відносини Москви і Києва – він має українське коріння.

“Українці – братський народ. Мої родичі по лінії мами – з України. Там похований мій дід. У Велику Вітчизняну мама пережила там окупацію. З України мамині брати пішли на фронт. І, до речі, хрестили мене в 5-річному віці в одному з храмів міста Стаханов Луганської області. І я абсолютно переконаний, що з українським народом ми будемо жити в мирі і добросусідстві. Час для цього, я впевнений, прийде”, – додав він.

Нагадаємо, українська сторона на переговорах у Мінську висунула умови реалізації “формули Штайнмаєра” – це можливо лише після повного припинення вогню.

Додамо, що у мережі опублікували текст “формули Штайнмаєра” – нібито це узгоджений документ, який Україна відмовилася підписувати на переговорах у Мінську. У тексті йдеться про закон про особливий статус, який “вступає в силу о 20:00 за місцевим часом у день голосування на позачергових виборах в окремих районах Донецької і Луганської областей, які призначені і проведені у відповідності з Конституцією України і спеціальним законом України, що регулює позачергові місцеві вибори у вищезазначених районах”.

Раніше міністр закордонних справ України Вадим Пристайко пояснив, що в так званій «формулі Штайнмаєра» немає пункту про виведення військ з окупованого Донбасу. За його словами, “формула Штайнмаєра” насправді досить проста і в ній йдеться про те, яким чином діє «закон про особливий статус цієї території, який зараз теж є і закінчується в кінці цього року, яким чином він вступає в дію».

Джерело: Народна Правда