Медики спростували три найпоширеніших міфа про застуду

Особливо актуально у період сезонних застуд

Медики спростували три найпоширеніших міфа про застуду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Медики спростували три найпоширеніших міфа про застуду, яка все частіше трапляється із похолоданнями та осінніми дощами.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ЮФ.

Loading...

При застуді заборонено грудне вигодовування.
Фахівці заявляють, що якщо жінка лікується від застуди за допомогою народної медицини і не приймає ліки, то протипоказання до годування груддю відсутні. Навпаки, дитина в цьому випадку може ще й зміцнити свій імунітет.

При застуді заборонена лазня.
Фахівці запевнили, що перешкодою для лазні є температура, що перевищує позначку в 38,5 градуса. В іншому ж випадку похід в лазню може бути навіть корисний.

При застуді заборонений алкоголь.
Експерти відзначають, що алкоголь шкідливий сам по собі, незалежно від ситуації, але жорстких протипоказань до його прийому при застуді немає. Якщо звичайно при цьому хворий не приймає ліки.

Нагадаємо, раніше лікарі розповіли прості способи лікування кашлю для дітей та дорослих. Простудний кашель – це не страшно, він з’являється разом з головним болем, нежиттю, підвищенням температури тіла. Рефлекс пройде сам, коли ви почнете одужувати.

Нагадаємо також, лікарі назвали простий спосіб захисту від грипу, застуди та інших гострих респіраторних захворювань. На їхню думку, захиститися від цих хвороб у місцях великого скупчення людей допоможуть масла чайного дерева, кедра, ялівцю або хвої.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...