Набрала 20 кілограмів: лікар розповів про стан Анастасії Заворотнюк

Лікар прокоментував переведення артистки з реанімації до звичайної палати

Набрала 20 кілограмів: лікар розповів про стан Анастасії Заворотнюк
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Російській актрисі Анастасії Заворотнюк, у якої нібито діагностували останню стадію раку головного мозку, днями зробили ще одну операцію. Артистку  перевели в звичайну палату, оскільки лікарі вважають, що у неї ще є шанси на деякий час повернутися до повноцінного життя.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю “Комсомольской правде” розповів лікар НМІЦ нейрохірургії імені академіка М. Н. Бурденка Олександр Саникідзе.

За його даними, артистка погладшала приблизно на 20 кг, однак вона може швидко скинути вагу.

Лікар зазначив, що є різниця між штучною комою, в яку ввели актрису, і комою, викликаною пухлиною мозку. У першому випадку пацієнта вводять у несвідомий стан спеціально, щоб лікування було більш ефективним.

“Якщо ж людина впала в кому від гліобластоми, то малоймовірно, що там щось допоможе вже. Ці дві коми  дві різні речі абсолютно”, – пояснив він.

У тому, що актрису перевели з відділення реанімації, Саникідзе не побачив нічого дивного: “Таке може бути. Це залежить від лікування, від розміру пухлини”.

Саникідзе зазначив, що гліобластома по-різному реагує на хіміотерапію і опромінення залежно від генетичних можливостей організму. Крім того, генетика і розташування пухлини визначають, скільки людина проживе з цим захворюванням і які зміни будуть відбуватися з пацієнтом.

“Якщо пухлина розташована в стовбурі головного мозку (через нього проходять всі шляхи, через які головний мозок сполучається з основним тілом), тоді у людини не будуть рухатися рука, нога і так далі. Якщо пухлина, наприклад, у правій або лівій лобовій частці, то людина ходить, пересувається. Часто самостійно такі пацієнти ходять у наш інститут імені Бурденка на опромінення, на хіміотерапію. І живуть повноцінним життям до якогось етапу”, – додав нейрохірург.

Зазначимо, нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація, нібито лікарі підтвердили останню стадію пухлини мозку у Заворотнюк. Як відомо, у жовтні минулого року Анастасія Заворотнюк народила доньку Мілу. Дівчинка з’явилася на світ після процедури ЕКО. Це третя дитина Анастасії. Після її народження пара нібито й дізналася про страшний діагноз Анастасії.

Як повідомлялося раніше, Анастасія Заворотнюк потрапила до лікарні більше двох тижнів тому. При цьому захворювання у актриси виявили більше року тому. Останнім часом вона лікувалася в Європі, але, на жаль, позитивних результатів воно не дало. Нещодавно її привезли з Польщі і відразу ж перевели в реанімацію через різке погіршення стану. Зараз у Анастасії Заворотнюк почався набряк мозку на фоні важкої хвороби.

Раніше сусідка Анастасії Заворотнюк розповіла про те, як виглядає зараз актриса. За її словами, вона не може спати, бо постійно болить голова: «Чесно сказати, навіть не впізнала. Адже вона завжди була худенька, статуеточка. А тут така повна, зовсім інша людина».

Напередодні «Комсомольська правда» з посиланням на власні джерела заявила, що Анастасія Заворотнюк прийшла до тями. Але офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Джерело: Народна Правда