Порошенко заявив, що не має ніякого відношення до “Роттердам+”

Формула втратила чинність з 1 липня цього року у зв'язку з переходом України на новий ринок електроенергії

Порошенко заявив, що не має ніякого відношення до “Роттердам+”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Екс-президент Петро Порошенко заявив, що  непричетний до формування формули “Роттердам+” і не обговорював її запровадження з олігархом Рінатом Ахметовим, доходи з якої він отримував. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це колишній президент розповів в інтерв’ю Яніні Соколовій, яке вийшло в ефір на “5 каналу”  21 вересня.

Loading...

Екс-гарант заявив, що формула “Роттердам+” не є предметом домовленостей з Ахметовим в обмін на лояльність телеканалів олігарха до Порошенка.

За його словами, раніше ціна на газ встановлювалась ручним управлінням, а будь-яка формула краще, чим непрозоре визначення ціни.

“Ніякого відношення я до цієї формули  не маю. Ніколи її в очі не бачив, до того, як вона була запроваджена і презентована ринку, до того,  як вона почала публічно обговорюватись. До цього, взагалі не існувало формули і ціна встановлювалась ручним управлінням”, – заявив Порошенко, додавши, що після скасування формули ціни на електроенергію виросли.

Нагадаємо, екс-президента України Петра Порошенка допитали в Держбюро розслідувань  25 липня. Порошенко заявив, що дав усі необхідні пояснення щодо прозорості угоди купівлі-продажу заводу “Кузня на Рыбальському”.

Додамо, що  13 вересня у будівлі “Міжнародного інвестиційного банку” на вулиці Цитадельній, 3 у Києві, пройшли обшуки – основним власником банку є екс-президент України Петро Порошенко.

Нагадаємо також, 12 вересня почалися масові обшуки у кримінальних провадженнях проти екс-президента України Петра Порошенка. У справі про мародерство та розкрадання у армії відбулися обшуки вдома у Гонтаревої, Укрборонпромі, у юридичних осіб, які начебто брали  участь у відмиванні Порошенком та його командою коштів, які були вкрадені у армії. Крім того, обшуки пройшли в аеропорту «Жуляни» у справі про використання екс-президентом підроблених паспортів під час перельотів на Мальдівський архіпелаг.

Джерело: Народна Правда
загрузка...