Участь Росії в Олімпіаді-2020 під питанням: названо причину

Росію можуть не допустити до участі в Олімпійських іграх 2020 року через допінговий скандал

Участь Росії в Олімпіаді-2020 під питанням: названо причину
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Збірну Росії можуть відсторонити від участі в Олімпійських іграх 2020, які з 24 липня по 9 серпня 2020 року пройдуть в Токіо.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє британське видання The Telegraph.

Таке рішення пов’язано з підозрами в маніпулюванні даними московської антидопінгової лабораторії, відправленими в WADA на початку 2019 року. Відзначається, що протягом двох наступних місяців можуть з’явитися нові докази неправомірних дій з боку Росії.

“Якщо буде підтверджено, що представлені дані були змінені, це може привести до того, що російські спортсмени будуть виключені з Олімпіади-2020”, – йдеться в статті.

Нагадаємо, раніше глава Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) спрогнозував відкриття понад 100 справ щодо вживання допінгу російськими спортсменами. Крейг Ріді заявив, що за підсумками перевірки бази даних московської антидопінгової лабораторії щодо російських спортсменів може бути відкрито понад 100 справ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у МОК вирішили не дозволяти спортсменам з команди «Олімпійські атлети з Росії» пройти під національним прапором на церемонії закриття Олімпійських ігор в Пхенчхані.

До слова, в минулому році Росія офіційно зізналася в допінгових порушеннях. Так, у листі на адресу Всесвітнього антидопінгового агентства Росія вперше заявила про відповідальність за систематичні допінгові порушення. Визнання Росією відповідальності за допінгові порушення – одна з важливих умов Всесвітнього антидопінгового агентства, яке в листопаді 2015 року тимчасово виключило Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) зі своїх лав. Від відновлення роботи РУСАДА залежить повноцінне повернення РФ у світовий спорт.

Джерело: Народна Правда