Землетрус в Албанії: кількість жертв зросла

Всі постраждалі були госпіталізовані в лікарні міст Тирана і Дуррес

Землетрус в Албанії: кількість жертв зросла
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Внаслідок потужного землетрусу, який 21 вересня струсонув Албанію, щонайменше 105 людей отримали травми, зруйновано сотні будинків у столиці краъни Тирані та портовому місті Дуррес.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  The Washington Post.

На території Албанії було зафіксовано кілька підземних поштовхів з епіцентром в Адріатичному морі. Найбільш сильними з них стали землетруси магнітудою 5,8 в Тирані, а також 5,6 поблизу портового міста Дуррес.

Пошкоджень зазнали близько 600 будинків. У Тирані, Дурресі та деяких інших західних та центральних районах виникли проблеми з енерго- та водопостачанням.

Багато людей, які покинули свої домівки, перебували у тимчасових притулках, коли експерти в неділю оглядали пошкоджені будинки.

Міністр оборони Олта Хачка, виступаючи на засіданні Кабміну, що відбулося в неділю, сказала, що “на щастя, нафтові свердловини не пошкоджено”.

Нагадаємо, раніше поблизу хорватського міста Копрівніце стався землетрус. Підземні поштовхи досягли 3 балів.

Додамо, що раніше у центрі міста Бозкурт в провінції Денізлі в Туреччині стався землетрус магнітудою 6 балів. В результаті землетрусу сильні пошкодження отримали 108 будівель, ще 868 мають невеликі пошкодження.

Джерело: Народна Правда
загрузка...