Заблокує роботу НАБУ: антикорупціонери попрохали Зеленського не ширити фейки

НАБУ попросило Зеленського не поширювати недостовірну інформацію.

Заблокує роботу НАБУ: антикорупціонери попрохали Зеленського не ширити  фейки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

НАБУ, у відповідь на відеозвернення президента України Володимира Зеленського , у якому останній призивав усіх повідомляти про випадки корупції до антикорупційного бюро, заявили, що подібні дії заблокують роботу відомства та попрохали не поширювати недостовірну інформацію щодо їх повноважень.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Українську правду».

Рада Суспільного контролю при НАБУ закликала президента не дезінформувати суспільство та не поширювати недостовірну інформацію. Вони відзначили, що через поширення такоїї інформації гаряча лінія НАБУ буде перевантажена повідомленнями, які не входять до компетенції органу.

Вони закликали президента розтлумачити сферу повноважень НАБУ та пояснили, що до повноважень органу належать корупційні правопорушення вчинені посадовими особами, які уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та складають загрозу національної безпеки. Крім того, у результаті вчинення такого кримінально караного діяння має бути заподіяна матеріальна шкода, що перевищує 960 500 гривень.

Всі інші порушення до сфери їх юрисдикції не належать.

Нагадаємо, спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) розпочала чотири кримінальних провадження щодо правомірності дій колишнього президента Петра Порошенка та посадових осіб у сфері енергетики.

Джерело: Народна Правда