Богдан з посмішкою “відбрив” одного з топ-пропагандистів Путіна

Керівник ОП відзначив підвищену увагу росЗМІ до нового українського керівництва

Богдан з посмішкою “відбрив” одного з топ-пропагандистів Путіна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Глава Офісу президента України Андрій Богдан, який у Нью-Йорку бере участь у Генасамблеї ООН, дав коротке інтерв’ю російському пропагандисту Євгену Попову.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, відео розмови опублікувала в мережі дружина Попова, скандальна російська “журналістка” Ольга Скабєєва.

Loading...

Богдан відповів на питання з приводу “нормандського формату” і проблеми завершення війни на Донбасі.

При цьому він з посмішкою відзначив підвищену увагу російських ЗМІ до нового українського керівництва.

“Мені здається, що вони (переговори – НП) обов’язково будуть. Єдине – хто буде ще присутній на цих переговорах”, – сказав Богдан, висловивши надію, що зустріч відбудеться в жовтні і буде плідною.

Крім того він порадив російським журналістам “давати сигнали своїй владі”.

“Ми вважаємо, що можна вирішити все. Але це залежить в більшій частині також і від бажання керівництва Росії. Тому ви як журналісти і ваші глядачі як громадянське суспільство повинні теж давати сигнали своїй владі, – що мир з Україною необхідний для розвитку обох держав”, – сказав Богдан.

Нагадаємо, глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що у фракції “Слуга народу” є “божевільні люди, психічно хворі”.

Раніше Андрій Богдан заявив, що не виключає свого балотування на посаду міського голови Києва, проте вважає це “спуском на кілька сходинок вниз”.

А тим часом стала відома зарплата керівника Офісу президента Андрія Богдана та його заступників за серпень. Вона виявилася вищою, ніж у президента Зеленського та склала 39 874 гривні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...