Дієтологи пояснили, навіщо людському організму потрібні жири

У щоденному раціоні має бути не менше 60 грам жирів

Дієтологи пояснили, навіщо людському організму потрібні жири
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Жири необхідні для здоров’я людини, вони беруть участь у здоровому функціонуванні організму.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на kontrakty.ua.

Брак жирів веде до серйозних гормональних збоїв. Через дефіцит холестерину, який стимулює вироблення естрогену, тестостерону, кортизолу і прогестерону, у жінок збивається репродуктивна функція. Безумовно, організм і сам синтезує холестерин, але його недостатньо без надходження жирів ззовні. Тому часто після дієт, де вживання жирів виключено, спостерігаються гормональні збої у жінок.

Жири, які надходять в організм з їжею, здатні підвищити рівень хорошого холестерину, який в свою чергу не дає поганого холестерину негативно впливати на нашу кровоносну систему.

Жири виконують безліч функцій для здоров’я і гарного вигляду нашого організму. Одна з них – регенерація клітин шкіри. Шкіра складається з великої кількості клітин, а їх мембрани в свою чергу складаються з жирів. Це стосується не тільки шкіри, але саме вона буде говорити про людину і стан його здоров’я. Жир утримує вологу і вітаміни, а значить ми виглядаємо молодо і відпочилим. І чим старше ти стаєш, тим важливіше дотримуватися цей баланс споживання необхідних складових нашого харчування, а значить жирів в середньому не менше 60 грам (незалежно від ваги).

Вітаміни А, D, E і К відносять до жиророзчинних, а це значить, що без жирів вони просто не будуть засвоюватися.

Люди, які недоїдають жирів, відзначають у себе симптоми хронічної втоми – погане фокусування уваги, слабку пам’ять, роздратування, поганий настрій, безсоння. Жири допомагають мозку з провідністю нервових імпульсів між нейронами, від чого і залежить психоемоційний стан.

Нагадаємо, осінь – традиційна пора застуд, що атакують організм через різку зміну температури і ослаблений імунітет. В мережі є чимало засобів для зміцнення природних сил організму протистояти вірусам, одна не всі з них є справді ефективними. Медики озвучили найголовніший «еліксир» для організму, який підійде для вживання, як дитині, так і дорослому.

Джерело: Народна Правда