Герантологи назвали фактор, який найбільше пришвидшує старіння людини

Матеріальні труднощі пришвидшують старіння

Герантологи назвали фактор, який найбільше пришвидшує старіння людини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Старіння людини пришвидшують матеріальні проблеми – такого висновку дійшли дослідники з Департаменту громадської охорони здоров’я в Університеті Копенгагена в Данії після низки експериментів.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на MedicalNewsToday.

Loading...

Для досліджень була запрошена група людей з 5 тисяч осіб, вік учасників групи коливався від 35 до 55 років. У цій групі 18% людей жили довгий час в бідності, інші учасники мали нормальний достаток. Експерти аналізували показники розуму і фізичної здатності цих людей.

Як встановили науковці, люди, які понад чотири роки зазнавали фінансових труднощів, були слабшими за фізичними показниками, ніж ті, хто мав фінансову стабільність. Те ж саме стосувалося і розумової функції.

Нагадаємо, вчені Кембриджського інституту стовбурових клітин у Великобританії звернули старіння головного мозку у щурів.

Нагадаємо також, британські фітнес-експерти рекомендують пити чай для збереження молодості – вісім чашок чаю на день допоможуть уповільнити старіння організму.

Крім того, американські вчені з Інституту Гладстона в Сан-Франциско встановили, що дієта з високою концентрацією жирів має здатність сповільнювати старіння організму людини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...