Педіатри підказали, як правильно піклуватись про шкіру новонародженої дитини

Лікар розповіла про догляд за шкірою малюка

Педіатри підказали, як правильно піклуватись про шкіру новонародженої дитини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Шкіра немовлят потребує особливого догляду – як піклуватися про неї розповіла педіатр.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на moirebenok.

Як розповіла педіатр Марина Олішинська, температура повітря в приміщенні, де перебуває новонароджений малюк, повинна бути близько 20-22 градусів, а вологість близько 60%.

Потрібно обов’язково розкривати і роздягати дитину кілька разів на день, щоб шкіра могла дихати і адаптуватися до навколишнього середовища. Перший час ви можете помітити, що дитина стає «мармуровою», це нормальний стан коли шкіра малюка звикає до навколишньої температури повітря.

Після повернення додому з пологового будинку потрібно обмивати дитину щоранку. Для цього потрібні тепла кип’ячена вода і ватяні спонжі. Насамперед потрібно протерти дитині очі – для цього змочіть спонж у воді і акуратно проведіть від зовнішнього кута очка до внутрішнього. Обличчя дитини, шию і ділянки за вушками також варто протерти чистим мокрим спонжем.

Крім ранкових гігієнічних процедур необхідно обов’язково купати малюка. Це благотворно впливає на адаптацію шкіри до навколишнього середовища і на розвиток нервової системи. Купати дитину потрібно в теплому приміщенні, без гучних звуків і яскравого світла. Температура води повинна бути близько 37 градусів, її можна буде знижувати згодом.

Не рекомендується додавати в воду відвари трав, так як шкіра дитини дуже ніжна, а вони сушать її. Під час купання потрібно акуратно однією рукою підтримувати шию і голівку немовляти, а другою рукою поливати його водою.

Нагадаємо, раніше акушери розповіли, в чому небезпека кесаревого розтину для дитини.
Коли малюк з’являється на світ за допомогою кесаревого розтину, процес вироблення імунітету у новонародженого порушується.

Джерело: Народна Правда