Рак мозку у Заворотнюк: усі подробиці про стан актриси

Артистка бореться за життя

Рак мозку у Заворотнюк: усі подробиці про стан актриси
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Популярна російська актриса, 48-річна Анастасія Заворотнюк вже кілька днів знаходиться в комі в одній з московських клінік. За даними ЗМІ, діагноз зірки серіалу “Моя прекрасна няня” жахливий – остання стадія раку мозку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Сегодня“.

У глибоку медикаментозну кому Анастасію Заворотнюк ввели ще минулого тижня. В результаті у актриси розвинулися ускладнення, пневмонія і поліорганна недостатність, які протікають на тлі важкої хвороби. 16 вересня ЗМІ повідомили, що медики припинили протипухлинну лікування Анастасії Заворотнюк.

Тим часом публіка активно обговорює причини розвитку раку мозку у Анастасії Заворотнюк. Серед них – процедура ЕКО, вагітність і омолодження стовбуровими клітинами. Лікарі вже прокоментували ймовірність виникнення пухлини в результаті названих причин.

Як повідомлялося раніше, Анастасія Заворотнюк потрапила до лікарні більше двох тижнів тому. При цьому захворювання у актриси виявили більше року тому. Останнім часом вона лікувалася в Європі, але, на жаль, позитивних результатів воно не дало. Нещодавно її привезли з Польщі і відразу ж перевели в реанімацію через різке погіршення стану. Зараз у Анастасії Заворотнюк почався набряк мозку на фоні важкої хвороби.

Раніше сусідка Анастасії Заворотнюк розповіла про те, як виглядає зараз актриса. За її словами, вона не може спати, бо постійно болить голова: «Чесно сказати, навіть не впізнала. Адже вона завжди була худенька, статуеточка. А тут така повна, зовсім інша людина».

А чоловік Жанни Фріске, історія хвороби якої дуже нагадує історію Анастасії Заворотнюк, телеведучий Дмитро Шевельов звернувся до сім’ї актриси.

Сім’я Анастасії Заворотнюк вважає за краще не афішувати її стан, а от російський адвокат, чия клієнтка перебуває в тій же клініці, що і зірка “Моєї прекрасної няні”, розповів про хворобу Анастасії Заворотнюк і заявив, що їй дуже погано. Це останні новини про стан здоров’я Анастасії Заворотнюк.

Джерело: Народна Правда