Стенограма Трампа-Зеленського була опублікована без згоди Києва: нові подробиці скандалу

Зеленський заявив, що нічого не має проти публікації бесіди

Стенограма Трампа-Зеленського була опублікована без згоди Києва: нові подробиці скандалу
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Стенограма розмови Дональда Трампа і Володимира Зеленського була оприлюднена без згоди Києва.

НАРОДНА ПРАВДА нагадує, що стенограма розмови Дональда Трампа і Володимира Зеленського була оприлюднена на фоні заяв про імпічмент президенту США.

Loading...

Напередодні канал “112 Україна” транслював брифінг, в ході якого Володимир Зеленський заявив, що Дональд Трамп не обговорював з ним можливість публікації стенограми, хоча раніше повідомлялося, що Білий дім готовий оприлюднити бесіду при згоді Києва.

Українському президентові поставили питання: “чи радився Трамп перед тим, як публікувати розмову?”. На що Зеленський повідомив, що не розмовляв з президентом США до 25 вересня.

“Вчора ми просто потиснули руки і все. Він привітав мене і сказав, що не бачив, щоб стільки людей голосували за одну людину і все. Тобто це просто був спільний “dinner”, – сказав президент.

При цьому президент заявив, що нічого не має проти публікації бесіди: “Ну опублікували цей лист, ну будь ласка”. Він також додав, що іноді телефонні розмови між президентами незалежних країн публікуватися не повинні.

Довідка: у США вибухнув гучний скандал після телефонної розмови президентів – нібито Дональд Трамп вимагав від Володимира Зеленського розпочати кримінальне розслідування проти Джо Байдена (головного конкурента на виборах). Спікер палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі заявила про початок процедури імпічменту Дональда Трампа.

Білий дім оприлюднив стенограму розмови президента України Володимира Зеленського та глави Білого дому Дональда Трампа, через яку останньому загрожує імпічмент.

Представники Демократичної партії в Конгресі після оприлюднення стенограми розмови лідерів США і України Дональда Трампа і Володимира Зеленського вважають імпічмент необхідним, а от республіканці менш категоричні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...