У Зеленського розповіли, коли Рада вийде з “турборежиму”

Думаю, наступного тижня ми будемо намагатися завершити "турборежим", - Стефанчук

У Зеленського розповіли, коли Рада вийде з “турборежиму”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Вже на наступному тижні Верховна Рада може завершити так званий “турборежим” прискореного прийняття законів і перейти до звичайного режиму роботи.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це в ефірі програми “Подробиці тижня” на телеканалі “Інтер” розповів перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Loading...

“Думаю, наступного тижня ми будемо намагатися завершити “турборежим” і перейти в нормальний режим роботи”, – зазначив він.

Стефанчук наголосив, що “Слуга народу”, яка має більшість у парламенті, одразу попереджала колег з інших фракцій, що Верховна Рада якійсь час працюватиме у прискореному режимі для ухвалення підготовленого пакету законопроектів, зокрема, від президента України Володимира Зеленського, необхідного для перезавантаження влади і запуску економіки.

“Після цього ми перейдемо в звичайний режим”, – додав він.

За словами Стефанчука, на наступний тиждень у парламенті запланований розгляд законопроектів про відновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення і викривачів корупції.

Нагадаємо, раніше стало відомо, як працюватиме Верховна Рада України IX скликання під час другої сесії, яка триватиме з вересня 2019 року по січень 2020 року.

Джерело: Народна Правда