Маск показав космічний корабель, який полетить на Марс

Starship розрахований на 100 пасажирів та таку кількість вантажу, яка буде необхідна для побудови міст на Місяці та Марсі

Маск показав космічний корабель, який полетить на Марс
Автор Желізняк Олександр в Наука/Новини

На стартовому майданчику космодрому в американському штаті Техас, засновник компанії SpaceX Ілон Маск презентував новий космічний корабель Starship, який здатний долетіти до Марсу.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на SpaceX.

Loading...

“Starship забезпечить доступну доставку значної кількості вантажів і людей, необхідних для побудови бази Місяця та міст Марса”, – йдеться у підписі до фото.

Ракета оснащена спеціальним двигуном Raptor, який був розроблений спеціально для Starship. Двигун працює на кріогенному метані й рідкому кисні.

Корабель розрахований на багаторазове використання. Його конструкція максимально стійка до перевантажень та високих температур. Starship розрахований на 100 пасажирів та таку кількість вантажу, яка буде необхідна для побудови міст на Місяці та Марсі.

Як запевняють у SpaceX, на даний час Starship є найпотужнішою ракетою у світі, яка здатна доставляти людей на інші планети.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у космосі мало не сталася перша аварія діючого супутника з іншим працюючим апаратом — супутник спостереження за вітрами на Землі ADM-Aeolus (Європейське космічне агентство) ледь не протаранив інтернет-зонд Starlink від компанії SpaceX Ілона Маска.

Джерело: Народна Правда
загрузка...