Нова хвиля протестів у Москві: перші подробиці

Противники Путіна закликають росіян протестувати проти «політичних репресій»

Нова хвиля протестів у Москві: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російська опозиція планує у неділю, 29 вересня, провести масштабну акцію протесту на проспекті Сахарова у Москві – це перший масовий захід, погоджений владою, після загальних виборів три тижні тому.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Радіо Свобода.

Противники президента Володимира Путіна і його уряду закликають росіян протестувати проти «політичних репресій» і вимагати, щоб влада припинила кампанію рейдів і арештів, спрямованих проти опонентів.

Крім того опозиція закликає Кремль звільнити людей, які перебувають у в’язницях чи СІЗО за так званою «московською справою», через переслідування після придушених силовиками протестів в липні-серпні цього року.

Нагадаємо, 10 серпня в Москві на проспекті Сахарова відбувся мітинг з вимогою звільнити політично ув’язнених і допустити незалежних кандидатів до виборів у Мосміськдуму, на який  прийшло понад 48 тис. осіб. Також в  кількох містах Росії пройшли пікети солідарності з Москвою.

Також 3 серпня під час неузгодженої акції протесту біля будівлі “Известий” в російській столиці сталися масові затримання.

Додамо, що протести в Росії, які почалися в середині липня через відмову зареєструвати незалежних кандидатів в депутати Московської міської думи, в суботу, 27 липня, вилилися в нову, безпрецедентну для Москви акцію, яка була жорстко придушена силовиками. Протягом дня було затримано більше 1380 осіб.

Джерело: Народна Правда