Трамп відправив до України Джуліані для розшуку доказів втручання України у вибори у США

Президент США намагався розшукати докази, що у вибори у його країні втручалася Україна, а не Росія

Трамп відправив до України Джуліані для розшуку доказів втручання України у вибори у США
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент США Дональд Трамп відправив в Україну свого особистого адвоката Руді Джуліані для пошуку доказів втручання України у президентські вибори в 2016 році.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на видання The New York Times.

Зазначається, що попри висновки розвідувальних служб та Міністерства юстиції, що відповідальність за втручання в вибори президента несе Російська Федерація, Трамп намагався розшукати докази, що у вибори у США втручалася саме Україна. Він також був впевнений, що зникле листування Хілларі Клінтон також було знайдене в Україні.

Для пошуку доказів Трамп відправив в Україну свого особистого адвоката Руді Джуліані. Трамп та Джуліані проводили щодо України політику, яка відрізнялася від офіційного курсу США. Глава Білого дому був переконаний, що “деякі сили в Україні”, пов’язані з Демпартією, допомагали в поширенні компромату на главу виборчого штабу Трампа Пола Манафорта.

За даними видання, під час липневої телефонної розмови з українським президентом Володимиром Зеленським, Трамп рекомендував йому співпрацювати з генпрокурором США, зокрема з питання можливого викрадення Україною листувань Демпартії та Клінтон.

Нагадаємо, раніше Рудольф Джуліані, адвокат президента США Дональда Трампа пригрозив оприлюдненням доказів протизаконного втручання України в американські вибори у 2016 році.

Джерело: Народна Правда