Тягнули з операцією: недбальство лікарів призвело до смерті дитини

Лікарі протримали дитину із гострим апендицитом цілий день

Тягнули з операцією: недбальство лікарів призвело до смерті дитини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У місті Миргород Полтавської області в місцевій районній лікарні померла 14-річна дівчинка. Смерть дитини настала після операції з видалення апендициту.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook повідомив член Спілки журналістів України, лікар за фахом Юрій Климченко, додавши, що причиною трагедії могла бути помилка лікарів.

За його словами, 14-річній Альоні Пупко, мешканці села Савинці Миргородського району, “стало погано” 26 вересня ввечері, у дівчинки виникли болі в животі і нудота. Вранці наступного дня, 27 вересня, родичі відвезли її до лікарні у Миргород.

“Там дитину оглянули гінеколог і хірург, призначили необхідні лабораторні аналізи і тримали її без будь-яких дій до самого вечора. На операцію хірурги взяли з діагнозом гострий апендицит аж о 18:30 і оперували близько двох годин. Після чого її у важкому стані відправили в реанімаційне відділення, де вона незабаром цього самого пізнього вечора і померла”, – йдеться у публікації.

Як припустив Климченко, через зволікання із операцією, у дівчинки розвинувся перитоніт (запалення черевної порожнини).

“Гадаю, за таке байдуже і непрофесійне ставлення до хворої дитини і своєї роботи потрібне детальне розслідування цієї справи і покарання винних”, – резюмував автор публікації.

Тягнули з операцією: недбальство лікарів призвело до смерті дитини

Нагадаємо, раніше в Україні від кору помер 5-річний хлопчик, який не був вакцинований, оскільки були протипоказання.

Джерело: Народна Правда