Для ЗСУ почали закупівлю вітчизняних куль, що використовують у НАТО: перші подробиці

Виробником патронів є завод "Зброяр"

Для ЗСУ почали закупівлю вітчизняних куль, що використовують у НАТО: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Для снайперів ЗСУ почали закуповувати вітчизняні кулі 308 Winchester за стандартами НАТО.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на АрміяInform, про це повідомив начальник снайперської служби ЗСУ, який не побажав розкрити своє ім’я.

Loading...

“З цього року почали постачати боєприпаси виробництва України. Зокрема, заводу “Зброяр”. Вони пройшли випробування патрона в 308-му калібрі – і їх почали закуповувати … У калібрі “308” ми практично закрили свої потреби”, – зазначив він.

Також «головного стрілець» української армії наголосив, що застаріла “паперова” система гальмує переоснащення ЗСУ новою зброєю. Бюрократичні процедури тривають роками.

“Цю застарілу “паперову систему” слід змінювати. Наприклад, нам постачають вітчизняні снайперські гвинтівки UAR-10. Випробування їх провели ще в 2016 році, а гвинтівки отримали тільки зараз. І це при тому, що всі були зацікавлені в поставках і не сиділи склавши руки. І виробники, і армія. Але з нашими керівними документами ця справа розтягнулася на три роки. Це не саботаж, це така система”, – навів він приклад.

Нагадаємо, раніше генерал армії США Девід Петреус назвав види озброєнь, які допомогли б Україні відбити агресію РФ і порадив Україні зробити до США запит на високоточні ракети, складні системи непрямого вогню, контрбатарейні радари і радари захисту від російських ракет.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...