Медики розповіли, чому вважають інжир ледь не найкориснішим продуктом

Інжир містить велику кількість пектину - розчинної клітковини

Медики розповіли, чому вважають інжир ледь не найкориснішим продуктом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Інжир є одним з кращих джерел енергії, він здатний швидко відновити сили, зняти перевтому і перевантаження, а також захистити від низки хвороб.
Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на kontrakty.

Інжир містить велику кількість пектину – розчинної клітковини. Коли волокна пектинів проходять через травну систему, вони немов щіткою вимітають весь холестерин з організму. З цієї причини інжир дуже корисний для діабетиків. Американська Асоціація Діабету рекомендує їсти якомога більше інжиру при цукровому діабеті, оскільки він допомагає зменшити кількість інсуліну в крові, який входить до складу практично всіх ін’єкцій від цукрового діабету. Також інжир завдяки високому вмісту калію допомагає контролювати рівень цукру в крові.

Свіжий і сушений інжир містять фенол і жирні кислоти омега-3 і омега-6, які знижують ризик появи ішемічної хвороби серця. Також він корисний для профілактики раку товстої кишки та профілактики раку грудей.

Крім того інжир є ефективним засобом проти сексуальної слабкості. Тому інжир особливо корисний для чоловіків, причому як для чоловіків у віці, так і для більш молодих.

Нагадаємо, інжир – відмінне джерело кальцію, але не тільки – у нього високий рівень вмісту антиоксидантів і клітковини. Якщо ви будете з’їдати близько п’яти сушених плодів інжиру, ваш організм буде отримувати 135 міліграмів кальцію.

Джерело: Народна Правда