Перенесла операцію та написала заповіт: усі подробиці хвороби Анастасії Заворотнюк

До вагітності Заворотнюк проходила обстеження - медики не виявили ознак онкології, проте саме після пологів захворювання нібито виявили вже на 4-й стадії

Перенесла операцію та написала заповіт: усі подробиці хвороби Анастасії Заворотнюк
Автор Романова Марі в Новини/Шоу-бізнес

Анастасія Заворотнюк продовжує знаходитися в одній з московських клінік. Родичі 48-річної російської актриси і ведучою поки ніяк не коментують те, що відбувається, вважаючи за краще присвячувати свій час їй, а не спілкуванню з пресою. У свою чергу мовчання близьких стало ґрунтом для народження і поширення різних чуток: у Анастасії Заворотнюк рак мозку останньої стадії, пухлина виросла після процедури ЕКО, актрисі ну треба було народжувати і т. д.

НАРОДНА ПРАВДА зібрала всю інформацію про хворобу і лікування актриси за останній час.

Loading...

Хірург-онколог, який знайомий з перебігом хвороби Анастасії Заворотнюк, заявив, що медикам вдалося зменшити, а потім і повністю зняти набряк мозку. Це в свою чергу дозволило розпочати підготовку до операції по видаленню пухлини, яку раніше фахівці називали “неоперабельною”.

21 вересня російські ЗМІ повідомили, що Анастасія Заворотнюк перенесла другу операцію на мозку. Журналіст Сергій Майоров в ефірі НТВ повідомив про шанси актриси на поправку. “Лікарі подивилися на результати її гістології. З’явилася надія на те, що все може ще обійтися”.

Незважаючи на його словами, російські нейрохірурги кажуть, що процес вже незворотній. Нібито лікарі не могли повністю видалити пухлину, вони лише позбулися симптомів, які загрожують життю. Також повідомлялося, що після операції лікарі почали особливе лікування, щоб зупинити подальше зростання пухлини.

Це, нагадаємо, не єдина операція, яку перенесла Анастасія Заворотнюк – до коми вона перенесла трепанацію черепа. Дістатися до пухлини намагалися німецькі лікарі. Коли актриса повернулася в Росію її стан погіршився: з’явилися сильні головні болі і різко підскочив тиск. Російські лікарі прийняли рішення ввести актрису в стані медикаментозної коми.

Знайомі актриси продовжують висувати теорії, що саме спровокувало рак мозку. Найголовніші: омолодження за допомогою стовбурових клітин, процедура ЕКЗ. Відомо, що до вагітності Анастасія Заворотнюк проходила обстеження, в тому числі і МРТ головного мозку – медики не виявили ознак онкології. Вже після пологів захворювання, за інформацією ЗМІ, виявили вже на 4-й стадії.

ЗМІ також пишуть, що симптоми, які спостерігали у Анастасії Заворотнюк, були нестрашними: слабкість, запаморочення і непритомність. Знайомі актриси списували їх на напружений графік роботи. Цікаво, що гример, який працював з Заворотнюк, згадав, що актриса часто страждала від алергії (висип на шкірі). Доктор наук, професор Олександр Тепляшин каже, що такі симптоми досить поширені при раку мозку. А пухлина може рости як рік, так і 10 років.

Родичі Анастасії Заворотнюк досі мовчать про хворобу актриси. Офіційні заяви робить лише 22-річна дочка Анастасії Заворотнюк – Анна написала пост в Instagram, в якому вона попросила “перестати спекулювати на темі важкої хвороби матері”. Вона також спростувала чутки, які поширюються в мережі – нібито їй пропонують гроші за участь в ефірі програми Андрія Малахова.

Одночасно з цим з’явилися шахраї, які хочуть заробити на горі сім’ї. Приміром, напередодні жінка, яка представилася колишньою працівницею лікарні під псевдонімом Leon Leonova, намагалася продати фото і відео хворої Заворотнюк, нібито зроблені в клініці.

26 вересня ЗМІ повідомляли, що Анастасія Заворотнюк вперше з моменту госпіталізації побачила свою молодшу дочку Мілу. Персонал лікарні стверджував, що Анастасія Заворотнюк була у свідомості, коли дівчинку привезли до матері родичі. Журналісти не виключали, що дівчинку привезли до Анастасії Заворотнюк через те,  що її стан знову починає погіршуватися. Нібито раніше зірка серіалу «Моя прекрасная няня» вже склала заповіт і дала розпорядження на випадок своєї смерті.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...