“Євробляхери” поповнили український бюджет на рекордну суму: що потрібно знати

План перевиконаний у сім разів

”Євробляхери” поповнили український бюджет на рекордну суму: що потрібно знати
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Розмитнення авто на іноземній реєстрації принесло до бюджету України в сім разів більше грошей, ніж планувалося спочатку.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у висновку Рахункової палати про результати аналізу виконання закону про Держбюджет на 2019 рік у першому півріччі і по виконанню держбюджету в поточному році, який опублікований на сайті Верховної Ради.

Loading...

“Відбулося значне перевиконання загального обсягу планових надходжень від митних платежів, отриманих під час митного оформлення для вільного обігу транспортних засобів: при річному плані в сумі 1 млрд грн за 8 місяців поточного року надійшли в цілому 7,1 млрд грн, або в 7 разів більше “, – зазначено у висновку.

Зазначимо, нещодавно Верховна Рада України ввела 90-денний пільговий період, протягом якого з власників “євроблях” не стягуватимуть штрафи за порушення митного режиму перебування автомобілів на іноземній реєстрації в Україні. Згідно з рішенням депутатів, штрафи з власників «євроблях» не стягуватимуть до 20 листопада 2019 року.

А тим часом на митниці Державної фіскальної служби (ДФС) з 23 лютого, коли закінчився пільговий період застосування зниженої ставки акцизного податку для розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації, до 18 серпня оформили 107,6 тисяч таких машин.

Джерело: Народна Правда
загрузка...