Активісти зібрались під Офісом президента з вимогою припинити капітуляцію

Під Офісом президента України Володимира Зеленського, на Банковій, зібралися активісти.

Активісти зібрались під Офісом президента з вимогою припинити капітуляцію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Під Офісом президента України Володимира Зеленського, на Банковій, зібралися активісти з вимогою припинити капітуляцію. Наразі обстановка спокійна.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Майже двісті активістів пікетують Офіс президента через погодження Україною у Мінську «формули Штайнмайєра». Участь у протесті приймають представники «Нацкорпусу», «Нацдружин» та Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
На білому полотні, яке розгорнули перед Офісом, активісти білою та чорною фарбою написали: «Ні капітуляції!»

Активісти зібрались під Офісом президента з вимогою припинити капітуляцію

Вхід до Офісу президента охороняє Національна поліція, акція проходить мирно.

«На сьогодні ми бачимо чіткий курс до впровадження миру під впливом Російської Федерації… Я вам скажу як військовий — ми не дамо сьогоднішній українській владі жонглювати словами і здавати території так, як вони хочуть, здавати під начебто розведенням військ, під начебто особливим статусом ОРДЛО, під начебто «формулою Штайнмайєра», яка повністю підлаштована під РФ, під окупанта», – зазначив на початку акції керівник Центрального штабу Національного корпусу Родіон Кудряшов.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський погодив скандальну “формулу Штайнмайєра”, яка була підписана 1 жовтня представником України в Тристоронній контактній групі Леонідом Кучмою у Мінську.

Додамо, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко пояснив, що в так званій “формулі Штайнмайєра” немає пункту про виведення військ з окупованого Донбасу.

У той же час, другий президент України Леонід Кучма раніше заявиляв, що президент Володимир Зеленський не надасть Донбасу особливий статус та не погодиться провести вибори на окупованій частині регіону.

Джерело: Народна Правда