Не дієта: вчені розкрили спосіб схуднення без голодування

Треновані м'язи здійснюють вироблення важливих білків міокінов, з активністю яких пов'язані здорові функції всього організму

Не дієта: вчені розкрили спосіб схуднення без голодування
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Зайва вага і ожиріння з’являються на фоні поганого стану скелетних м’язів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Медик Форум,  такий висновок зробили фахівці Медичного коледжу Джорджії.

Кращим способом скинути зайву вагу вони назвали зміцнення м’язів шляхом тренувань. Експерти радять не зациклюватися на дієтах, а тонізувати м’язи тіла, адже саме поганий стан скелетних м’язів пов’язан з розвитком ряду порушень, які надалі призводять до зайвої ваги і ожиріння. Серед них – низька чутливість організму до інсуліну, метаболічні розлади, діабет, а також судинні патології.

Тренування кращий спосіб схуднення без голодування, адже “прокачування” м’язів покращує метаболічне та серцево-судинне здоров’я.

Як це працює?

Розвинені м’язи використовують багато кисню і споживають багато енергії, що змушує їх активно витягати глюкозу з крові. Поганий стан м’язів, навпаки, знижує чутливість до інсуліну, породжуючи порушення в механізмах апетиту і споживанні їжі, а також збої в роботі внутрішніх систем.

Важливо не забувати, що від стану м’язів залежить метаболічний гомеостаз, що визначає чутливість людини до інсуліну – хороша м’язова маса пов’язана з підвищеною чутливістю до інсуліну, а це важливо для запобігання діабету і ожиріння.

Нагадаємо, фахівці проаналізували раціон майже 7 000 юних американців, висновки виявилися невтішними — теорія про користь дієтичної Coca-cola і аналогічних напоїв не працює.

Експерт назвала чотири помилки, які заважають схуднути.

Джерело: Народна Правда