Зеленський погодив скандальну “формулу Штайнмайєра”

Президент України Володимир Зеленський підтвердив підписання скандальної формули щодо виборів на окупованому Донбасі.

Зеленський погодив скандальну “формулу Штайнмайєра”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський погодив скандальну “формулу Штайнмайєра”, яка була підписана представником України  в Тристоронній контактній групі Леонідом Кучмою у Мінську.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Під час брифінгу Володимир Зеленський підтвердив підписання скандальної формули щодо виборів на окупованому Донбасі та закликав не боятися поширюваних відомостей.

«Ми відповіли на лист пана Сайдіка (представника ОБСЄ на переговорах у Мінську — ред.), що ми погоджуємо текст «формули Штайнмайєра», — підтвердив президент.

Він наголосив, що вибори на Донбасі будуть проводитися добровільно без застосування сили. За його твердженнями, особливий статус регіону набуде чинності після місцевих виборів, які будуть проведені у відповідності до Конституції України та нашого законодавства. Визначальною умовою також буде і дотримання міжнародних демократичних стандартів, що для легалізації виборів має бути підтверджене відповідним висновком ОБСЄ.

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко відзначив, що на погодження формули дали свою згоду представники України, Росії, ОБСЄ та бойовиків «ДНР» і «ЛНР».

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко пояснив, що в так званій “формулі Штайнмайєра” немає пункту про виведення військ з окупованого Донбасу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...