Схуднути у 5 разів швидше: названо дієвий рецепт

Віднайдений простий спосіб схуднення, який дозволяє позбавитись зайвих кілограмів у 5 разів швидше.

Схуднути у 5 разів швидше: названо дієвий рецепт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Британські вчені винайшли спосіб схуднути у 5 разів швидше та ефективніше.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на матеріали u-f.ru.

У результаті проведених досліджень спеціалістами Університету Бірмінгема було віднайдений простий спосіб схуднення, який дозволяє позбавитись зайвих кілограмів у 5 разів швидше. Для цього потрібно лише «обманути» свій організм.

Фахівці переконані, що 450 грамів води перед їжею допоможуть худнути без проблем. Лікар Хелен Парретті вказує, що під час дослідження, в якому прийняло участь 84 людини, втрата ваги була на рівні 5 кілограмів за 12 тижнів.
Такий результат досягався за рахунок пригнічення голоду. В результаті зменшення голоду та заповнення шлунку водою, багато з’їсти неможливо. Даний спосіб не нашкодить організму та є фізіологічно обґрунтованим.

У випадку поєднання даного методу із дієтами можна схуднути у 5 разів швидше.

Нагадаємо, що зайва вага може з’являтися і у разі нестачі вітаміну В6, який відіграє важливу роль у обміні речовин, впливає на функціонування нервової системи, приймає участь у синтезі ферментів, білку, гемоглобіну, знижує рівень холестерину та ліпідів у крові.

Додамо, часто зайву вагу пов’язують з генетикою. Частково це правильно. Однак генетика — це лише одна сторона медалі. Якщо дотримуватися дієт і правильного фізичного навантаження, це повинно допомогти. А якщо не допомагає, значить, причина в іншому — в неправильному мисленні.

Також зауважимо, що дієтологи розповіли, як можна швидко позбутися пухкого живота і зайвої ваги.

Джерело: Народна Правда