Надувна лялька і насос: скандальний нардеп зганьбився, пояснюючи «формулу Штайнмаєра»

Тищенко пустився в дивні міркування, які не мали відношення до питання

Надувна лялька і насос: скандальний нардеп зганьбився, пояснюючи «формулу Штайнмаєра»
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Скандально відомий депутат від «Слуги народу», ресторатор Микола Тищенко порівняв Україну з насосом, за допомогою якого нічого не можна зробити.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, ролик з відповідним коментарем журналістам опублікувало “Громадське” у Twitter.

Loading...

У підводці до відео йдеться, що мова йшла про «формулу Штайнмаєра», а Микола Тищенко почав скаржитися на насоси і проводити паралелі з надувними ляльками.

“Я порівнюю сьогодні Україну, що нам збудували наші “попередники” з насосом. І куди не візьмеш, що не береш, все не працює”, – заявив Микола Тищенко.

Зазначимо, Тищенко поставили питання про «формулу Штайнмаєра» і розведення сил на Донбасі. По суті він зміг сказати лише, що «головне — тільки під моніторингом місії ОБСЄ і тільки відповідно до українських законів» (про розведення сил).

Потім Микола Тищенко знову продовжив свої порівняння:

«Наприклад, ви берете надувну ляльку, ви знаєте, як з нею впоратися. Або ви берете машину, як з нею впоратися, вам необхідна інструкція». ЗМІ відзначають, що так нардеп намагався пояснити політичний момент «формули Штайнмаєра».

Як повідомлялося раніше, відомий своїм хамством журналістам депутат від партії «Слуга народу» Микола Тищенко знову став героєм новинних стрічок після того, як стало відомо, що собі в помічники він взяв 22-річну модель Мар’яну Михолап (брала участь у конкурсі «Міс Україна»).

Раніше Микола Тищенко звинуватив управління освіти у Святошинському районі Києва в розкраданні коштів на ремонт харчоблоку школи, але як виявилося, спотворив факти.

Джерело: Народна Правда
загрузка...